Astrolojİ  Dergİsİ

       

          

ANASAYFA

 

- Giriş-Gezegenler
-
Burçlar
-
Yükselen Burçlar
-
Ay Burçları
-
Evler
- Açılar

 

- Makaleler 
- Astroloji Tarihi
- Mitolojik Astroloji
- Astroloji ve Sağlık
- Gezegen Döngüleri
-
Astronomi

 

Tablolar

 

- Astrolojik Takvim

 - Ay Boşlukta

 

 - Burç Değişimi
 - Enlem ve Boylam
 - Yaz Saati
 - Ay Fazları
 - Gökgünlüğü
 - Sembol Anahtarı  

 

- Astrodoku

- Öyküler,Öğütler
- Rüyalar - Semboller
- Karikatürler
- Çin Burçları
- Doğum Günü Renkleri

 

- 4 Element Testi

 

- Astroloji Siteleri
- Kitaplık
- Barış İlhan Yayınevi

 

- Haberler
- Araştırma
  

   Seminer-Eğitim

 

Foto Galeri

 

Okuyucu Mektupları

 

 

BARIŞ İLHAN

kişisel sitesi

 

NCGR-TURKEY

TAROT DERGİSİ

 

Astroloji Dergisi

sitemiz kesintisiz

17 yıldır yayında.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HAZİRAN 2017 - Gerçek arkadaşlarınızı bilmek

 

Misty Kuceris ©2017

 

Haziran 2017’nin önemli astrolojik enerjileri:

  • 9 Haziran 2017’de İkizler’deki Güneş’le Yay’daki Ay Dolunay’ı meydana getirecek.

  • 9 Haziran 2017’de Terazi’deki Jüpiter ileri gitmek üzere duracak. Jüpiter 6 Şubat’ta geri harekete başlamıştı.

  • 16 Haziran 2017’de Balık’taki Neptün geri harekete başlamadan önce duracak ve 22 Kasım 2017 tarihine kadar geri gidecek.

  • 21 Haziran 2017’de Güneş Yengeç burcuna girecek ve Yaz Gündönümü Kuzey Yarımkürede başlayacak.

  • 23 Haziran 2017'de Yengeç’teki Güneş ve Ay ile Yeniay gerçekleşecek.

 

Haziran ayı boyunca ilişkiler ve finans en önemli konulardır. Hayatınızdaki insanların kıymetini bilmek ve ilişkilerinizi geliştirmek isterken, sizden faylanılmasını istemezsiniz. İhtiyaçlarınıza odaklanabilir ve insanların gerçekten ne söylediklerini dinleyebilir, gerçek dostlar ve müttefikler ile sizden fayda sağlamak isteyenler arasındaki farkı ayırt edebilirsiniz.

 

Haziran ayı başladığında, 1 Haziran'da Venüs geri giden Satürn ile üçgen açı oluşturacak. Hayat hakkında harika ve iyimser düşünebilir, sanki bir şeyler başarmış gibi hissedebilirsiniz. Mali durumunuzu ve kendi kaderinizi kontrolünüz altına alabileceğinizi bilirsiniz. Çok disiplin gerektirse bile planlarınızı uygulamaya hazırsınızdır.

 

2 Haziran'da Ceres Neptün'e kare açı yaptığı için yönünüz hakkında biraz şaşkınlık duyabilirsiniz. Dün neyi istediğinizi bildiğinizi sanmanıza rağmen bugün farklı düşünüyor olabilirsiniz. Kendini tehlikede gibi hissedip çok fazla ödün vermiş olabilirsiniz. Şimdi geri dönüp geçmiş hataları düzeltmek istersiniz, ancak bunu nasıl yapacağınızdan pek emin değilsinizdir. Bugün yapabileceğiniz en iyi şey, geçmiş hareketleriniz üzerinde düşünmek ve bunların ruhunuzun arzularını tatmin edip etmediklerini görmektir.

 

3 Haziran'a kadar Venüs Uranüs'le kavuştuğu için tekrar her şeyin yoluna girdiğini düşünürsünüz. Yeni fikirlere açıksınızdır, risk alabilirsiniz. Hayatınızda yeni ve heyecan verici şeyler istersiniz. Mali açıdan çok fazla risk alarak kendinizi tehlikeye atmamaya dikkat etmelisiniz. Aynı temkinli olma ihtiyacı yeni ilişkiler için de geçerlidir. Geçmişte tanıdığınız ve diğer insanlardan çok farklı olan birine ilgi duyabilirsiniz. Bu sizde heyecana yol açarken, aynı zamanda sorunlara da neden olabilir. Bu bireyi tanımaya başlarken, o kişinin biraz fazla farklı olduğuna karar verebilirsiniz.

4 Haziran’da Merkür ve geri giden Satürn 150˚’lik açı yapacak ve Mars günün ilerleyen saatlerinde Yengeç burcuna girecektir.

 

Merkür, geri giden Satürn ile 150˚’lik açı oluşturduğunda, eylemleriniz konusunda çok eleştirel olabilirsiniz. Bu özellikle Merkür Boğa’dayken geçerlidir. Doğru şeyleri söylemek istersiniz. Başkalarını üzmek istemezsiniz. Aynı zamanda, konuşmadan önce bilgi toplayıp üzerinde düşünüp taşınma ihtiyacı hissedersiniz. Bu enerjiyi kullanmanın en iyi yolu bilgiyi toplamak ve hayatta belirlediğiniz hedeflerle eşleşip eşleşmediğini görmektir. Bilgi iyice anlaşılır olana kadar kendinize saklayın. Hazır olmadan bu bilgiyi paylaşmak için başkalarının sizi zorlamasına izin vermeyin.

 

Mars Yengeç burcuna girdiğinde kendinizi sinirli hissedebilirsiniz. Mars bu burçta rahat değildir. Mars hayatta ilerlemek isterken Yengeç evde kalmayı ve güvenlik yaratmayı ister. Dışarı çıkıp hayatı deneyimlemek ya da evde kalıp güvenliği deneyimlemek arasında hafif bir çatışma vardır. Bu enerjiyi dengelemek için en iyi yol sevdiğiniz insanları evinize davet etmektir. Böylece kendinizi çevrenizde güvende hissederken aynı zamanda hayatı deneyimlemekten hoşlanabilirsiniz.

 

5 Haziran'da Merkür Ay Düğümleri Ekseni'ne bir kare oluşturduğundan, nereye gitmek istediğiniz ve nereden geldiğiniz üzerine düşünmeniz gerekir. Merkür günün ilerleyen saatlerinde Kayron’la bir altmışlık açı oluşturacağından bu özellikle doğrudur. Başkalarıyla etkileşim halindeyken kendi bireyliğinizi korumak istediğinizi bilmek önemlidir. Ayrıca dışarı çıkıp oynamak için zaman ayırmanız gerekir. Kendinizi bu kadar ciddiye almayı istemeyebilirsiniz. Anahtar, toplumdaki sorumluluklarınızla, gevşeme ve zevk ihtiyacınız arasında bir denge kurmaktır. Bunu yapmadığınız takdirde sinirlenebilir ve diğer insanlara da bu sinirinizi aksettirebilirsiniz.

 

Merkür, gün içinde daha sonra Kayron’la altmışlık açı oluştururken başkalarının ihtiyaçlarına karşı duyarlı olabilirsiniz. Her zaman başkalarına dikkat edemeyeceğinizi anlamış olsanız da, biraz rehberlik edebileceğinizi fark etmiş oldunuz. Tabii ki tüm cevapları bilmediğinizi ve insanların kendi eylemlerinden sorumlu olmasının önemli olduğunu anlamanız iyi bir şeydir.

 

6 Haziran'da Venüs Boğa burcuna ve günün ilerleyen saatlerinde Merkür İkizler burcuna girecektir. Venüs ve Merkür kendi burçlarında olmaktan mutluluk duyarlar. Venüs Boğa burcunda olduğunda çevrenizdeki dünyayı takdir etmeye ve işleri doğru yapmaya çalışırsınız. Kim olduğunuzu ve yapabileceklerinizi seversiniz.

 

Merkür İkizler burcunda bulunduğunda kendinizi kolayca ifade ettiğinizi görürsünüz. Diğer insanlar söylediklerinizi dinlemeye hazırdırlar. Ayrıca size güvenebileceklerini düşünürler. Onları takdir ettiğinizi hissederler. Bu nedenle, önemli konularda müzakerelerde bulunmak için iyi bir gündür.

 

9 Haziran'da İkizler’deki Güneş ve Yay’daki Ay Dolunayı gerçekleştirecektir. Bir saatten az bir süre sonra da Jüpiter ileri harekete geçmek üzere durağanlaşacaktır.

Bu Dolunay oluştuğunda, Güneş, Ceres ile kavuşacak ve geri giden Satürn'e karşıt açı yapacak. Bu arada Ay, geri giden Satürn'le kavuşacak ve Ceres'e karşıt açı yapacak. Her iki gezegen de Neptün'e kare açı yapacak ve Dolunay’la birlikte  değişken T-kare açısının da enerjisini hissedeceksiniz.

 

Güvenliğin önemli olduğu ve başkalarının çabalarınızı desteklediği bir ortamda yardım isteme konusunda pek emin olamayabilirsiniz. Çünkü Neptün değişken T-karenin fokal gezegenidir. Herhangi bir yardım istemeden veya herhangi bir şey yapmadan önce, gerçeklerinizi kontrol etmelisiniz. Başkalarına güvenmeyin. İhtiyacınız olan tüm bilgileri alamazsınız. Şüpheci olmak önemlidir. Güneş, geri giden Plüto ile 150˚’lik açı oluşturduğundan, bu özellikle doğrudur. Diğer insanlar sizi manipüle etmeye çalışabilir. Ancak şüpheyle devam ederseniz, başkalarının sizi manipüle etmesi çok zor olur.

 

9 Haziran'da Dolunay gerçekleştikten bir saatten az bir süre sonra durağanlaşan Jüpiter ile bazı insanlara karşı şüpheci olma ve güvenme arasında bir denge kurmaya başlarsınız. Güçlü ittifaklar kurabilmeniz için iyi ilişkiler geliştirmenin öneminin farkındasınızdır. Bu enerjiyi kullanmanın en iyi yolu bilgi toplamaktır. Başkalarının söyleyeceklerini dinleyin ve kimin sizin güveninizi kazandığını belirleyin. Karşılığında hiçbir şey almadığınız sürece doğru kararları verirsiniz.

 

13 Haziran’da Merkür Jüpiter’le üçgen, Ceres geri giden Plüto’yla 150˚’lik ve Merkür Neptün’le kare açı oluşturacaklar.

 

Merkür Jüpiter'le üçgen oluşturduğunda, hayat konusunda heyecan duyarsınız. Ortaya çıkmak ve başkalarıyla etkileşime geçmek istersiniz. Bazı bakımlardan da  kendinizi şanslı hissedersiniz. Kariyeriniz yolunda gidiyormuş gibi düşünürsünüz. Çevrenizde olup bitenleri anlarsınız.

 

Bununla birlikte, Ceres geri giden Plüto’yla 150˚’lik açı oluşturduğunda başkalarıyla olan görüşmelerinizde dikkatli olmanız gerektiğini de anlarsınız. Sorunlarla karşılaşan insanların problemlerini çözmek de istemezsiniz. Risk almanın şu an buna değmeyeceğini anlarsınız. Ayrıca, Merkür'ün Neptün'le olan kare açısının etkisini hissedersiniz.

 

Merkür ile Neptün arasında kare açı meydan geldiğinde, tüm gerçekleri bilmediğinizi anlarsınız ve önemli kararları ertelemek gerekebilir. Daha fazla araştırma yapmanız ve daha fazla bilgi edinmeniz gerekir. Eğer bir şeylerin sorun olabileceğini hissediyorsanız o duyguya kulak verin. Sezgi bu gün oldukça güçlüdür.

 

16 Haziran’da Balık’taki Neptün geri gitmek üzere durağanlaşmadan önce Merkür geri giden Plüto’yla 150˚’lik açı oluşturacak ve Ceres ile kavuşacaktır.

 

13 Haziran'da Ceres geri giden Plüto’yla 150˚’lik açı oluşturdu. O gün herhangi bir risk almak istemediğinizi fark etmiştiniz. Ayrıca, diğer insanların sorunlarına eğilmek istemediniz çünkü bu insanlar gerçekten bu sorunları çözmek istemiyordu. Şimdi Merkür geri giden Plüto'yla 150˚’lik açı oluşturuyor ve daha sonra Ceres ile kavuşacak, nihayetinde siz isteseniz bile bu insanlara yardım etmemenizin ne kadar önemli olduğunu anlarsınız. Sizi sorunlarına sürükleyebilirlerdi.

 

Bugün, Merkür’ün geri giden Plüto'yla 150˚’lik açısıyla başlamasına rağmen, müzakereler için güzel bir gündür. Diğer insanlarla iletişim kurarken ne demek istediklerini anlarsınız. Gizli motivasyonları da anlarsınız.

 

Neptün 16 Haziran'da geri gitmek üzere durağanlaştığında, Neptün’ün bilinçaltında çalışması nedeniyle bu enerji değişimini hissetmeyebilirsiniz. Neptün 22 Kasım 2017 tarihine kadar geri gidecektir.

İyi bir durum ise Neptün geri giderken yaratıcılığınızı ortaya koymanızın daha kolay olacağıdır. Dünyanıza daha fazla ruh katacak şeyleri yapmaya ihtiyacınız varmış gibi hissedebilirsiniz.

 

18 Haziran’da Merkür geri giden Satürn ile karşıt açı yaptığında diğer insanların sizin eylemlerinizi veya fikirlerinizi eleştirdiklerini düşünebilirsiniz. Ancak, öyle olsa bile, söyleyeceklerini dinleyin. Belki de daha disiplinli bir plan oluşturmanıza yardımcı olabilirler veya eleştirilerinin kendi korkularına dayandığını görebilirsiniz. Onların korkularını anlamak, kaçınmanız gereken tuzakların neler olduğunu anlamanıza yardımcı olabilir.

 

19 Haziran’da Venüs ve Jüpiter 150˚’lik açı yaptığında finansal durumunuza çok dikkat etmelisiniz. İhtiyacınız olmayan şeyleri almak için çok fazla para harcadığınız zaman bu konuda çok iyimser olma yönünde bir eğilim içinde olabilirsiniz. Gerçekten her şeyi düşünemeyebilirsiniz. Satın aldıklarınız konusunda daha sonra pişmanlık duyabilirsiniz.

 

20 Haziran’da Venüs geri giden Neptün ile, Merkür Uranüs ile altmışlık açı ayrıca Kayron’la kare açı oluşturacak. Bu açılarla, parasal konularda temkinli olmaya devam etmek önemlidir. Venüs Neptün’le altmışlık açı yaptığında alacağınız şeylerin size ne kadara mal olacağına dikkat etmeyebilirsiniz. Uranüs’le altmışlık ve Kayron’la kare açı yapan Merkür ile her yeni şeyin kendi olmasını istediğiniz gibi olduğuna inanabilirsiniz. Para kazanma yeteneğiniz hakkında bile gerçekçi olamayabilirsiniz.

 

Bu açılar nedeniyle gelebilecek bazı iyi durumlar da vardır. Venüs geri giden Neptün’le altmışlık açı yaptığında karizmanız çok yükselir. Ruh eşiniz olduğunu düşündüğünüz biriyle tanışabilirsiniz. Tek şey: Dikkatli olun. Neptün Venüs'le ilişkiliyken, hayatınızdaki "doğru" kişiyi bulabilir ve harika bir uzun vadeli ilişki yaşayabilirsiniz. Fakat tanıştığınız kişinin aslında düşündüğünüz kişi olmadığını fark edebilirsiniz. Venüs/Neptün açısı altında başlayan herhangi bir ilişkide, o kişinin kim olduğunu öğrenene kadar yavaş hareket etmeniz gerekir. Kişiyi gerçekten tanıdıktan sonra, sizin için doğru kişi olup olmadığına karar verebilirsiniz.

 

Venüs’ün geri giden Neptün’le ve Merkür’ün Uranüs’le olan altmışlık açıları ile durumlara yaratıcı bir şekilde yaklaşabilirsiniz. Konuları yeni bir bakış açısıyla görebilirsiniz. Aynı zamanda, Kayron’la kare açı oluşturan Merkür ile heyecanınızı nasıl azaltacağınızı bilirsiniz, böylece yaralanmanıza neden olabilecek riskler almazsınız. Yeni fikirlerinizin mantıklı olduğundan emin olabilirsiniz.

 

21 Haziran’da Güneş Yengeç burcuna girecek ve yaklaşık altı saat sonra da Merkür Yengeç burcuna girecek. Güneş Yengeç burcuna girdiğinde Yaz Gündönümü Kuzey Yarımkürede başlayacak. Mart 2017'deki Koç burcu giriş anı (ingress) haritası ile birlikte çıkarılan Birleşik Devletler haritasında Balık burcu yükseliyordu. Neptün bir kez daha bu haritanın Yükselen’inde bulunuyordu. Bu halkın neler olduğunu bilmediğini gösterir. Yengeç burcuna girmeye hazırlanan Merkür’ün meydana gelebilecek tartışmalara işaret etmesine rağmen ki bunlar gerçekten önemli konuları kapsamamaktadır, giriş anı haritası bunu göstermiyor. Sorunu ortadan kaldırmaya çalışıyorlar. Merkür’ün Yengeç burcuna girmesiyle güvenlik meseleleri ulusal politikada çok önemli hale gelecektir. Kişisel seviyede ise ihtiyacınız olan tüm bilgileri alamıyormuş gibi düşünebilirsiniz. Bu duyduğunuz ve araştırdığınız tüm konularla ilgili bilgileri değerlendirmek için kritik bir zamandır.

 

Jüpiter’le kare açı ve Neptün’le üçgen açı yapmak üzere yaklaşan Mars ile kendinizi dağılmış gibi hissedebilirsiniz. Hatta hayatınızdaki diğer insanların size ihtiyacınız olan desteği vermediğini düşünebilirsiniz. İnsanlarla tartışmak için uygun olmamasına rağmen onları dinlemek için iyi bir zamandır. Çabalarınızı desteklemiyorlarsa, bunun nedenini öğrenin. Küresel düzeyde, müttefikler için güçlükler olabilir. Ülkeler birbirleriyle tartışabilirler. İnsanlar sözler verip onları tutmuyor olabilirler. Bu, dikkatli olunması gereken bir dönemdir.

 

Yaz Gündönümü gerçekleştikten sonra Merkür Yengeç burcuna girdiğinde, kişisel güvenliğin sizin için önemli olduğunu fark edersiniz. Aileniz ve arkadaşlarınızla güvende olduğunuzu hissetmek istersiniz. Dışarı çıkmaktansa evde kalmayı tercih edersiniz. Kendi kaygılarınızı paylaşıp diğer insanların bunlar için söyleyeceklerini duymak istersiniz.

 

23 Haziran'da Yengeç burcundaki Güneş ve Ay’ın gerçekleştireceği Yeniay, Merkür ve Mars’la kavuşum ve Jüpiter ile hemen hemen bir kare açı oluşturmaktadır. Bu güvenlik ve emniyet isteğinin devam ettiğini gösterir. Dünya olaylarını anlamak istersiniz, çünkü o bilgiyi günlük yaşamınıza nasıl adapte edeceğinizi bilmek istersiniz.

Yeniay’la birlikte, Merkür ve Mars’ın geri giden Neptün’le bir üçgen açı oluşturmasıyla, tüm gerçekleri bilmediğinizi fark ettiniz. Konulara gerçekçi yaklaşmak önemlidir. Bu nedenle, bilginin arkasındaki gerçeği ayırt etmek için aldığınız tüm bilgileri doğrulamanız gerekir.

 

24 Haziran'da Venüs geri giden Plüto ile üçgen açı oluşturduğunda, kendiniz hakkında iyi hissedersiniz. Önemli olana odaklanabilirsiniz. Mali durumunuza dikkat etmelisiniz. Ayrıca, finansla ilgili herhangi bir plan oluşturmanız gerekiyorsa bunu yapabilirsiniz.

Venüs’ün geri giden Plüto ile üçgen açı oluşturması ilişkiler için iyidir. Hayatınız hakkında tutkulu hissedersiniz. Taahhütte bulunmak istersiniz. Ayrıca, ilişkinin derinliklerine göz atmaya ve ne kadar ileri gideceğini görmeye de hazırsınızdır.

 

25 Haziran'da Mars’ın, Jüpiter'le kare açısı ve Ceres’in geri giden Satürn'le karşıt açısı hedeflerinize ulaşmak için yaşantınızda yavaş hareket etmeniz gerektiğini gösterir.

Mars'ın Jüpiter'le olan kare açısıyla, tüm sonuçları dikkate almadan konuların içine girmekte aceleci davranma eğilimi vardır. Gerekli adımları atmadan her şeye ulaşmak istersiniz. Kısa yoldan gitmek istemeniz iyi bir fikir değildir. Bazı kritik şeyleri gözden kaçırmanız uzun vadede size pahalıya mal olabilir.

 

Ceres geri giden Satürn’le karşıt açı yaptığında kısa yoldan gitmenin neden iyi bir fikir olmadığını anlarsınız. Başkalarının yolunuza koyduğu kısıtlamalardan hoşlanmasanız da, bunun iyi bir sebebi olduğunu fark edersiniz. Diğer insanların kendi lehleri doğrultusunda diretmeleri nedeni ile uzlaşmaya varamayacağınızı bilirsiniz. Aynı zamanda, başarılı olmak istiyorsanız kaygılarına dikkat etmeniz gerektiğini de anlarsınız. Temel olarak kendi sisteminizle ilgili çalışmanız gerekir.

 

26 Haziran'da Mars, geri giden Neptün’le üçgen açı oluşturduğunda dikkatli olmaya devam edin. Bu açı üçgen olduğu için yaşam konusunda iyimser olursunuz. Yine de yolunuzdaki her şeyi görmüyor olabilirsiniz. Konulara müdahil olmakta acele ederseniz tüm gerçekleri göremeyebilirsiniz. Veya kısa yoldan gitmenin doğru olduğunu düşünebilirsiniz: İyi bir fikir değil.

 

Bu açının yaratıcı doğasına uyum sağlamaya çalışın. Yeni tecrübelere açık olun. Mümkünse bu gün dinlenin ve meditasyon yapın. Kendi ego ihtiyaçlarınızdan ziyade Tanrının size rehberlik etmesine izin verin.

 

27 Haziran’da Merkür Jüpiter'le kare ve geri giden Neptün’le üçgen açı oluşturuyor. Hayata iyimser yaklaşmak ve hedeflerinize ulaşmak için ilham almak istersiniz. Mevzulara yaratıcı bir şekilde yaklaşmaya hazırsınızdır. Eğer bir sanatçıysanız, projelerinize odaklanmanın daha kolay olduğunu göreceksiniz. Aynı zamanda, başkalarıyla etkileşime girerken dikkatli olun. Fazla bilgi vermeyin. Çünkü bu bilgiler daha sonra size karşı kullanılabilir. Mümkünse, bu günü durumları yansıtmak için kullanın. Bu görüşmeler için iyi bir gün değil. Müzakereler hakkında iyi şeyler hissedebilirsiniz, ancak bunlar tamamlandıktan sonra anlaşmadan hiçbir şey elde edemediğinizi fark edebilirsiniz. Hepsi bir illüzyondur.

 

28 Haziran'da Venüs geri giden Satürn'le 150˚’lik açı oluşturduğunda önemli müzakerelerden kaçınmaya devam etmeniz gerekir. Kurallar değişmeye devam eder ve insanlar taahhütlerini yerine getirmeyebilir. Önce sizden tek bir şey isteyebilirler. Bu noktada ödün vermeye istekli olduğunuzda, fikirlerini değiştirip başka şeylerde isteyebilirler.

 

Haziran ayı sona erdiğinde, Merkür 29 Haziran'da geri giden Plüto’yla karşıt açı oluşturacaktır. Başkalarının sizi dinlememesi nedeniyle hüsrana uğrayabilirsiniz. Onlara katılmadığınızda kendi amaçlarını desteklemek için sizi manipüle etmeye çalıştıklarını hissedebilirsiniz. Tartışmaya başlamadan önce tüm olgularınızı kontrol etmeniz çok önemlidir. Kendi görüşlerinizi savunabilmeniz için kendinize ait bilgileri anlamanız gerekir. Bazen bu bir ayrılma açısı olmasına rağmen, gerçekte hedeflerinize ulaşırsınız, çünkü yolunuzda duran çöpleri nasıl arıtacağınızı bilirsiniz. İlaveten ihtiyaçlarınıza odaklanırsanız ve insanların söylediği şeyleri gerçekten dinlerseniz, gerçek dostlarınızın ve müttefiklerinizin kim olduklarını göreceksiniz.

Misty Kuceris ©2017

http://mistykuceris.com/ 

Çeviren: Belgin Avunduk

 

 

 

 

HAFTALIK BİLGİ KÖŞESİ

12. Evdeki Gezegenler:

 

GÜNEŞ olumlu yönüyle içsel sıcaklığın ve canlılığın, içsel kaynaklarından emin olmanın ve kendini yeniden canlandırabilmenin

işaretidir.

 

Olumsuz yönüyle, dıştan kendini geri planda tutuyor gibi görünebilir, ama içte hatırı sayılır egotizm, böbürlenme, narsisizm olabilir.

 

Sonuçta özsaygıyı ve haysiyeti tehdit eden dış güçlere karşı egoyu korumaya çalışmak söz konusudur.

 

 

BURÇLAR

 

 

 

 

NCGR TÜRKİYE

www.ncgr-turkey.com

NCGR ve sertifika konusunda
her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.Ayrıca psikolojik astroloji dışında astrolojik bilgi ve makaleleri okuyabilirsiniz

 

 

SOLAR FIRE

TÜRKİYE'DE

 

BUGÜNKÜ AY

© 2017, BARIŞ İLHAN YAYINEVİ

Bu dergideki tüm yazıların yayın hakkı Barış İlhan Yayınevi'ne aittir. İzinsiz hiçbir alıntı yapılamaz ve kopya edilemez.